HAKKIMIZDA

BUTİK ÇALIŞMA ANLAYIŞIYLA FARK YARATAN VE KÜRESEL BOYUTTA BAŞARIYA ULAŞAN BİR KURULUŞUZ. DAHA NE OLSUN? BİZ KENDİMİZİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. AMA SİZ FABRİKA BASIM’I TANIMAYA HAZIR MISINIZ?

Haydi Başlayalım!

Baskı Çağının Mühendislik Harikası

Baskı dünyasındaki varlığımız, Fabrika Basım olarak 2003 yılından bugünlere kadar  büyük ses getirdi ve ünümüz sınırları aştı! Ofset ve Dijital baskı sektöründe, müşterilerimizin en yüksek kalite de hem teknik olarak ihtiyaçlarını hem de kişiye özel hizmet beklentilerini karşılıyoruz.

 

Mükemmeliyete önem veren, hızlı, güven verici, yaratıcı olan ve insanların yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturan baskılı ürünler yapıyoruz. Üstelik bu baskılarımız, her sektör ve endüstri için gerçekleşiyor!

 

Heidelberg teknolojisi, bizim için en önemli ve çok sevdiğimiz teknoloji sağlayıcımız. Ürünlerimizin kalitesini, yüksek baskı hızını ve verimli kullanılabilir olmalarını Heidelberg teknolojisi sağlıyor! Bu teknoloji ile markamızın baskı tecrübesi ve geçmişten gelen baskı kültürü birleşince, küresel boyutta başarı ortaya çıkıyor.

 

Düşünsenize, yıllardır durmadan üretiyoruz. Tüm ürettiklerimizi uç uca eklesek kim bilir dünyayı kaç tur döneriz!

 

Sistem İşleyişi

Üç Dilde Baskı ve İletişim

Fabrika Basım olarak uluslararası standartlarda, harika işleyen bir sistem entegrasyonuna sahibiz. Yani, kendimize, etiklerimize , vizyon ve misyon hedeflerimize sıkı sıkı bağlıyız. Neye ihtiyacınız varsa, kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Bu yüzden, bize “hepsi bir arada matbaa” da diyebilirsiniz.

 

Matbaa konusunda uzman bir ekiple yola başladık ve ekip olarak her geçen gün daha fazla gelişim gösteriyoruz. İşini eğlenerek yapan, neşeli ekibimiz, müşterilerimizin de modunu her zaman yükseltiyor ve en iyi sonuçları çıkarıyor. Ayrıca tecrübelerini, yeni gelen, işi konusunda istekli ve hevesli bünyelere aktarıyor.

 

Sadece Türkçe değil İngilizce ve Almanca iletişim de kuruyoruz. Küresel alandaki butik matbaa başarımızı, farklı dildeki yeteneklerimiz ve evrensel yaklaşımımız sağlıyor. Hızlı çözümler, mükemmeliyetçi yaklaşım ve işimizi yaparken eğleniyor olmamız, müşterilerimizin tam zamanlı memnuniyetini sağlıyor. Zaten beklentilerin üzerindeyiz. Asla müşterilerini yarı yolda bırakmayan bir markayız.  Kalite, baskı, kâğıt, sistem gibi kelimeleri hayatımızın başrolüne yerleştirdik ve vizyonumuzun her zaman daha yaratıcı çözümler sunmak olduğunu sürekli olarak kendimize hatırlatıyoruz!